Privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar SIA REPARK mājas lapu un pakalpojumiem.  SIA REPARK ir izveidots interneta veikals un šī privātuma politika izskaidro, kā SIA REPARK apstrādā personas datus, kad tiek izmantoti mūsu pakalpojumi. Šī politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, ko SIA REPARK ievāc no mājas lapām, e-pastu sarakstes, anketām, līgumiem un citiem datu avotiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz info@repark.lv.

Datu pārzinis

SIA REPARK, reģistrācijas numurs 40103164509, juridiskā adrese Burtnieki-55, Valdlauči, Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, LV-1076

Privātuma politikas darbības sfēra

Šo Privātuma politiku SIA REPARK piemēro, veicot personas datu apstrādi, pārziņā esošajās interneta vietnē www.repark.lv nodoto personas datu apstrādi.  SIA REPARK nodrošina, ka Jūsu personas dati tiek aizsargāti, ņemot vērā šajā politikā aprakstītos noteikumus un ievērojot 2016. gada 27. aprīļa ES  Vispārējās personas datu aizsardzības regulas nr. 2016/679  prasības. Mēs apņemas veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai Jūsu dati būtu konfidenciāli un droši uzglabāti.

Personas datu ievākšana un izmantošana

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums. Iesniedzot pasūtījumu, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese, un cita informācija kuru jūs vēlaties sniegt.  SIA REPARK informē, ka norādot savu e-pasta adresi, jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta uzņēmuma datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.repark.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,

 • apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,

 • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,

 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, jaunumus ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt,

 • biznesa plānošana un analīze,

 • ievērotu normatīvo aktu prasības,

Informācijas drošība

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami  tikai pilnvarotām personām.

Personas datu glabāšanas ilgums

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat vietni. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes tostarp ļauj vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Sīkdatņu kontrole

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu . Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem

 • Lai saņemtu informāciju par personas datiem, kurus mēs par Jums apstrādā, Jums ir jāiesniedz iesniegums rakstveidā, iesniedzot mūsu birojā un uzrādot personu apliecinošu dokumentu;
 • Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem.
 • Mēs veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).
 • Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz e-pastu: info@repark.lv
 • Lietotājam ir tiesības dzēst savu datu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu: info@repark.lv. Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.